Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 23 Kategoride 7 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 7.4524 / Satış : 7.4659
Euro : Alış : 8.9768 / Satış : 8.9930

Emlak Haberleri

YAPI KULLANIMI HAZIR MÜSTAKİL EV YAPI KULLANIMI HAZIR MÜSTAKİL EV

Dairenin Özellikleri; 3+1 ve Kalorifer sistemi kurulu Yapı kullanım belgesi

Ücretsiz İlan Verme Sitesi Ücretsiz İlan Verme Sitesi

Emlak, arsa, vasıta, alışveriş veya diğer kategorilerde ilan vermek mi

Misyonumuz

 

İnsana, doğaya, çevreye saygılı olmak ve ekip çalışmasını benimsemektir. Sosyal sorumluluk bilincini en üst seviyede tutmaktır. Amatör ve profesyonel ruhla kurumsal yapıyı muhafaza ederek, güven, istikrar, adalet, azim ve sabır prensiplerinden ödün vermeden, gelişim ve değişimi daima ilke edinerek gerekli adımları atmaktır.

Gayrimenkul/Emlak sektöründe, satıcıların ve alıcıların ilk tercihi olmaktır. Yatırımcılara en karlı yatırımı yaptırarak kısa, orta ve uzun vadede kazandırmaktır. Bu çalışmaları yaparken ilkelerimizden ödün vermeden çalışmak, söz ve taahütlerimizi yerine getirerek kalıcı yatırımların yapılmasını sağlamaktır. Güven esaslı ve temelli çalışmaları yaparken, istikrarlı büyümeyi devam ettirerek bu sektörde söz sahibi olmaktır.

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

2015 - Tüm Hakları Saklıdır. - 05365819160